ERREA OFFICIAL DEALER
ERREA OFFICIAL DEALER

ERREA - O firmie, misji, wartościach i jakości włoskiej marki.

O ERREA

Dzięki połączeniu jakości produktów i profesjonalnej obsługi, ERREA jest obecnie sponsorem technicznym wielu profesjonalnych klubów, zarówno wśród drużyn juniorskich jak i najbardziej utytułowanych klubów sportowych we Włoszech i na świecie. ERREA znajduje uznanie w wielu dyscyplinach m. in. piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka i rugby. 

JAKOŚĆ

PROCESY

PERSONALIZACJA

WARTOŚCI

ERREA poprzez pasję do sportu i ciągłe inwestycje w badania nad nowymi technologiami stała się czołową firmą z branży teamsport w obszarze innowacyjnych rozwiązań i jakości materiałów. ERREA jest pierwszą i jedyną firmą w branży technicznej odzieży sportowej w Europie, która posiada certyfikat Oeko-Tex, nadawany przez międzynarodowego instytutu badań i rozwoju ekologii wyrobów włókienniczych. Certyfikat ten, który został uzyskany w 2007r. gwarantuje, że produkty ERREA, oznaczone metkami Oeko-Tex, nie uwalniają toksycznych lub rakotwórczych substancji, które są często stosowane przy produkcji tkanin. Dzięki temu osoby, które korzystają z produktów ERREA mają gwarancje całkowitego bezpieczeństwa i poszanowania dla zdrowia, co jest szczególnie ważne w przypadku drużyn dziecięcych i młodzieżowych.Każdy surowiec, z którego produkowana jest odzież ERREA (stroje, dresy i in.) są dokładnie i skrupulatnie badanie pod względem jego pochodzenia, co pozwala marce ERREA spełnić nawet najbardziej rygorystyczne normy europejskie z zakresu zdrowia.Głównymi wyróżnikami ERREA są zatem jakość, bezpieczeństwo, współczesne wzornictwo i szeroka kolekcja.

MISJA

ERREA to pasja i fachowość w sporcie.

ERREA zawsze służy tym, którzy chcą się doskonalić poprzez aktywność fizyczną.

Misja ERREA to wytwarzanie produktów, które łączą w sobie styl, komfort i tkaniny techniczne, idealnych do wspierania sportowców z każdej dyscypliny sportu, na każdym poziomie.

Kontakt

PIKO-SPORT

ERREA SHOWROOM
ul. Wrocławska 33e II p.
55-095 Długołęka k/Wrocławia


Telefon: +48 71 725 51 58 

 

E-mail: stroje@pikosport.pl

 

Numer konta: 

54 1140 2004 0000 3202 3938 8115

Godziny otwarcia

Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 17:00

OFERTA INDYWIDUALNA

ZAMÓW WIZYTĘ DORADCY