ERREA OFFICIAL DEALER
ERREA OFFICIAL DEALER

STROJE PERSONALIZOWANE

IMPEL WROCŁAW

Kluby sportowe mogą stworzyć indywidualny projekt graficzny, który następnie zostanie opracowany przez Dział Graficzny ERREA w taki sposób, aby można było zastosować najlepsze rozwiązania estetyczne jak i te związane z metodami produkcji. Co ciekawe po zrealizowaniu zamówienia, można domawiać kolejne ilości wg stworzonego projektu.

 

ERREA wykonuje 2 rodzaje sublimacji: TRADYCYJNĄ i CYFROWĄ

 

Sublimacja jest wykonywania poprzez arkusze, które przenoszą kolor na białą tkaninę przy wysokiej temperaturze i ciśnieniu. W tego typu sublimacji ERREA używa barwników na bazie wody, nie zawierających szkodliwych substancji. Doskonała jakość takiej sublimacji jest efektem tego, że pojedynczy arkusz jest użyty tylko do jednego kompletu.

 

Dzięki niewielkim ilością minimalnym jakie należy zamówić w modelach personalizowanych – ten rodzaj strojów jest dostępny zarówno dla drużyn profesjonalnych, jak i amatorskich.

ZAPROJEKTUJ WŁASNY STRÓJ

Kliknij na obrazek i stwórz własny projekt

Stwórz własny projekt graficzny. Wybierz PRODUCTS, następnie interesującą Cię kategorię: odzież wyjściowa męska, odzież wyjściowa damska, stroje sportowe męskie, stroje sportowe damskie, stroje rugby, stroje bramkarskie. Następnie wybierz model i zmieniaj dowolnie kolory.

stat4u

Kontakt

PIKO-SPORT

ERREA SHOWROOM
ul. Wrocławska 33e II p.
55-095 Długołęka k/Wrocławia


Telefon: +48 71 725 51 58 

 

E-mail: stroje@pikosport.pl

 

Numer konta: 

54 1140 2004 0000 3202 3938 8115

Godziny otwarcia

Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 17:00

OFERTA INDYWIDUALNA

ZAMÓW WIZYTĘ DORADCY