ERREA OFFICIAL DEALER
ERREA OFFICIAL DEALER

PROCESY

W procesie zarządzania produkcją, największą przewagą konkurencyjną ERREA jest fakt, że firma odpowiada za każdy etap produkcji: od wyboru nici poprzez tworzenie projektów graficznych aż do wyprodukowania gotowej odzieży. To właśnie zarządzanie wewnętrznym procesem produkcji odróżnia ERREA od jej konkurentów.

Po wybraniu surowców i doborze najwyższej jakości nici, materiały są wysyłane prosto do magazynów. Tam są segregowane ze względu na rodzaj i kolor.

Przy użyciu specjalnej maszyny do badań, certyfikowanej przez Marks & Spencer, oceniany jest kolor materiału. Bardzo skrupulatnie jest także  weryfikowana waga każdego metra kwadratowego materiału.

Dzięki wyeliminowaniu tradycyjnej metody cięcia i zastąpienia jej zaawansowanymi systemami komputerowymi, uzyskano maksymalną precyzję co pozwala na produkcję z mniejszych ilości a tym samym stworzeniu produktów wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie.

Przy produkcji stosowane są metody współczesne i bardzo zaawansowane metody jak sublimacja oraz tradycyjne, w których w ostatnim etapie produkcji poszczególne elementy są ze sobą zszywane.

Dzięki połączeniu nowoczesności i tradycji ERREA tworząc produkty dba o każdy najmniejszy szczegół.

stat4u

Kontakt

PIKO-SPORT

ERREA SHOWROOM
ul. Wrocławska 33e II p.
55-095 Długołęka k/Wrocławia


Telefon: +48 71 725 51 58 

 

E-mail: stroje@pikosport.pl

 

Numer konta: 

54 1140 2004 0000 3202 3938 8115

Godziny otwarcia

Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 17:00

OFERTA INDYWIDUALNA

ZAMÓW WIZYTĘ DORADCY