ERREA OFFICIAL DEALER
ERREA OFFICIAL DEALER

ZAUFALI NAM DOCENIAJĄC JAKOŚĆ MARKI ERREA

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

„Stroje piłkarskie ERREA BOLTON, które zakupiliśmy w lipcu 2013 świetnie się sprawdzają. Po kilkunastu praniach praktycznie nie widać śladów użytkowania.”

„DERBY to już trzecie stroje piłkarskie ERREA, które kupiliśmy od firmy PIKO-SPORT. Doskonale prezentujemy się podczas meczów. Dziękujemy za nadruki wysokiej jakości i szybką realizację zamówienia”

„Duży wybór wersji kolorystycznych ma dla nasz szczególne znaczenie biorąc pod uwagę barwy naszego klubu. Zarówno w kwestii kompletów meczowych jak i odzieży reprezentacyjnej. Zdecydowanie rekomendujemy stroje piłkarskie ERREA i firmę PIKO-SPORT”

„Jestem bardzo zadowolony z zakupionych strojów piłkarskich Errea, charakteryzują się ciekawym wzornictwem, bogactwem kolorów oraz dobrą jakością materiałów. Polecam”

„Dzięki marce Errea udało nam się skomponować ciekawe komplety strojów, dzięki temu nasza drużyna wygląda i czuje się wyjątkowo.”

„Szukałem takiej właśnie marki, która ma w ofercie ogromny wybór strojów bardzo dobrej jakości, zróżnicowane wzornictwo, ciekawą kolorystykę. Wszystko to wraz z profesjonalnym doradztwem otrzymałem od firmy PIKO-SPORT.”

Kontakt

PIKO-SPORT

ERREA SHOWROOM
ul. Wrocławska 33e II p.
55-095 Długołęka k/Wrocławia


Telefon: +48 71 725 51 58 

 

E-mail: stroje@pikosport.pl

 

Numer konta: 

54 1140 2004 0000 3202 3938 8115

Godziny otwarcia

Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 17:00

OFERTA INDYWIDUALNA

ZAMÓW WIZYTĘ DORADCY