ERREA OFFICIAL DEALER
ERREA OFFICIAL DEALER

PIKO-SPORT ERREA - 9 lat doświadczenia w branży teamsport.

Od tego czasu wielu naszych klientów doceniło nasze standardy sprzedaży oparte na profesjonalnej obsłudze klienta, najwyższej jakości oferowanych produktów, terminowości i rzetelności oraz nasze ogromne doświadczenie w branży sportowej, które pozwala nam na profesjonalne doradztwo w kwestii doboru sprzętu sportowego.

Nasi klienci to kluby sportowe, drużyny amatorskie, firmy, organizacje pozarządowe, instytucje oraz liczne grono klientów indywidualnych.

Standardy naszej pracy zostały zauważone przez włoską markę ERREA, dzięki czemu od kliku lat jesteśmy certyfikowanym dystrybutorem tej marki w Polsce.

 

To co wyróżnia nas na polskim rynku to:

PROFESJONALNY SHOWROOM - w którym prezentujemy naszym klientom całą kolekcję ERREA, m. in. stroje siatkarskie, piłkarskie, koszykarskie, stroje do piłki ręcznej, stroje do rugby i in. W trakcie prezentacji możecie Państwo sprawdzić materiał i wykonanie odzieży oraz dobrać rozmiary dla zawodników.

SZYBKIE TERMINY REALIZACJI - ERREA to firma gwarantująca pełną dostępność produktów zamieszczonych w katalogu, dzięki czemu stroje otrzymacie Państwo w ciągu 10 dni od daty złożenia zamówienia. W przypadku wykonania dodatkowych nadruków będzie to 14 dni.

INDYWIDUALIZACJA OFERTY - rozumiejąc potrzeby każdego klienta tworzymy indywidualne oferty dla klubów, szkół, drużyn, firm. W trakcie konstruowania oferty zawsze orientujemy się na to co w danym momencie jest dla Państwa najważniejsze.

SPONSORING TECHNICZNY - chętnie podejmujemy z klubami współpracę na zasadach sponsoringu technicznego. Jesteśmy sponsorem technicznym m. in. Jagielloni Białystok SSA, Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej czy Reprezentacji Polski Siatkarzy i Siatkarek na siedząco.

BEZPŁATNE PREZENTACJE - w przypadku chęci poznania strojów i odzieży ERREA lub dopasowania rozmiarów przed złożeniem zamówienia, chętnie przeprowadzimy dla Państwa bezpłatną prezentację naszej kolekcji we wskazanym przez Państwa miejscu.

NADRUKI I WIZUALIZACJE - na strojach wykonujemy nadruki w kilku technologiach: sublimacja, termotransfer, termotransfer 3D, flock oraz haft. Możecie Państwo wybierać zarówno czcionki jak i ich kolory.

ELASTYCZNOŚĆ - niezależnie od sytuacji zawsze szukamy wspólnych korzyści.

Możecie nas Państwo spotkać również na wielu sportowych imprezach i turniejach, na których pełnimy zaszczytną role sponsora sportu dzieci i młodzieży - oczywiście dostarczając stroje ERREA.

Kontakt

PIKO-SPORT

ERREA SHOWROOM
ul. Wrocławska 33e II p.
55-095 Długołęka k/Wrocławia


Telefon: +48 71 725 51 58 

 

E-mail: stroje@pikosport.pl

 

Numer konta: 

54 1140 2004 0000 3202 3938 8115

Godziny otwarcia

Zapraszamy

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 17:00

OFERTA INDYWIDUALNA

ZAMÓW WIZYTĘ DORADCY